- İndirimli Elkart’ınıza Elkart dolum gişelerinden ve bayilerinden bakiye veya aylık indirimli abonman yükletebilirsiniz. Elkart dolum fişinizi alarak abonman veya bakiye dolumu yönünden ya da miktar yönünden doğruluğunu kontrol ediniz.

- İnternetten e-Dolum ile bakiye ya da aylık indirimli abonman yükleyebilirsiniz. Toplu ulaşım araçlarında bulunan validatörlerdeki yeşil butona basarak, kartınızı okutup e-Dolum’u aktif edebilirsiniz.

- Abonman süresi otuz gündür. Bu süre gişe ve bayilerden yükleme yapıldığında başlar. Otuz gün sonra aynı saat ve dakikaya kadar devam eder.

- İnternetten e-Dolum ile abonman yüklemesi yapılması durumunda, toplu ulaşım araçlarında bulunan validatörlerdeki yeşil butona basarak, kartın okutulması ile abonmanın aktif duruma getirilir ve otuz günlük süre başlar.

- Tam Elkart dolum gişeleri ve bayilerinden veya Elkart bürolarımızda bulunan veznelerimizden temin edilebilir. Kart ücreti; ilk başvuruda, arızalı veya yıpranmış Elkart değişiminde 1,50  TL’dir. Kayıp nedeniyle yeni Elkart alımında da ücret aynıdır.

 

 

Şehiriçi Ulaşım Ücretleri:

Tam Elkart ile                        2,50-

İndirimli Elkart ile                  1,55-

Aylık Tam Abonman ile     160,00-

Aylık İndirimli Abonman ile 90,00-

 

Şehir merkezi dışındaki hatlarda ücret tarifeleri farklıdır. Geçerli ücret tarifeleri ve sefer saatlerini https://atus.konya.bel.tr internet adresimizden inceleyebilirsiniz.